forums

Tam Versiyon: ispanyolca kursu , italyanca kursu , Arapça kursu
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
[Resim: logo.png]
Sdm language school 1994 den yılından bu yana birebir eğitim anlayışı ile hizmet vermektedir. 12 dilde birebir eğitim veren kurum özellikle İspanyolca kursu konusunda ilgi almaktadır. İkinci dil olarak ise İtalyanca kursu ilgi ve talep görmektedir. Ana ve ilk dil olarak İngilizce eğitim veren kurum öğrencilerden oylamalar sonucunda 100 üzerinden 98 puan ile iyi bir grafik yakalamıştır. 
[Resim: Online-ingilizce-kursu.jpeg]
Çince,yunanca,Portekizce,rusça,almanca dillerinde de birebir özel ders hizmetleri bulunmaktadır. İstanbul şişli konumunda bulunan sdm dil kursu bu konumda araplar rağbette olduğu için Arapça kursu da en çok tercih edilen kurslar arasında yer almaktadır. Modern teknolojisi ve Türk, Yabancı hoca  seçimlerinin yanı sıra size özel ders programları, telafili eğitim sistemi ile diğer yabancı dil kurslarından bir adım daha öne çıkmaktadır. Web sitesini veya   0 212 233 09 99 numaraları telefonu arayarak eğitimler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.