Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
estetisyenlik, estetisyenlik kursu, estetisyenlik eğitimi
Estetisyenlik Eğitimi
Sevgi Önel, 2014 yılında M.E.B Güzellik Uzmanlığı Kursu’nu açarak binlerce öğrenciye eğitim verdi. Geleceğin estetisyeni olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!
Estetisyenlik eğitimi kursu için başvuru yaparak gerekli donanıma sahip olmak isteyen herkes Sevgi Önel’i tercih ediyor. Türkiye genelinde sunduğu kaliteli hizmetleri ile bilinen bir güzellik uzmanıdır. Öğrencilerine kusursuz bir eğitim fırsatı sunuyor. M.E.B onaylı sertifika ve profesyonel estetisyen olmak için sizler de  Sevgi Önel’den eğitim alabilirsiniz. 
[Resim: 66.jpg]
Estetisyenlik kursuna katılan herkes iş sahibi olacak niteliğe sahip olmaktadır. Bu alanda çalışmak isteyen ve Estetisyenlik konularına ilgi duyan herkes bu kursa katılarak uzmanından eğitim alabilir. Sevgi Önel, 21 yıldır güzellik uzmanlığı eğitimi vererek İŞKUR’un bağlantılı olduğu güzellik salonları ya da güzellik merkezleri için stajyer estetisyen ile uzman estetisyen yetiştiriyor. 
Estetisyenlik Kursu
Estetisyenlik kursu için başvuru yaparak sizler de kısa sürede uzman bir estetisyen olabilirsiniz. Bu alanda çalışmak isteyen herkes Sevgi Önel’in öncülük ettiği kursa başvuru yapabilir. Kursiyerler eğitim sonunda MEB onaylı sertifika sahibi olmaktadır. Bu sertifikalar Türkiye’nin her yerinde geçerlidir. 

https://www.sevgionel.com/
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi