Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BEE’O APIBEAUTY , cilt bakımı , Cilt bakım ürünleri
BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-aging Krem ve Serumları Doğal Cilt Bakımında Dikkat Çekiyor!
[Resim: beeologo_2019.png]
Uzmanlar Doğal Cilt Bakım Formüllerinin Öneminden Bahsetti, Kullanıcılar Olumlu Geri Dönüşlerini Paylaştı.

Dr. Ender Saraç doğal cilt bakımının ve arı ürünlerinin kullanımının önemini anlatıyor.

“Cildimiz vücudumuzun bariyeri. Beslenme alışkanlıklarımız, stres, uyku düzeni, sigara ve alkol tüketimi, hava kirliliği, kimyasal içeren kozmetik ürünler ve güneşin zararlı ışınlarına uzun süre maruz kalma gibi durumlar cilt bariyerini olumsuz etkiler. Uzun süre kozmetik ürünlerin kullanımı, içeriğindeki zararlı kimyasallar sebebiyle, ciltte alerjik reaksiyonlar ve uzun süreli kullanıma bağlı ciddi sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Cilt bakımında kullanılan ürünlerin içeriği cildin sağlıklı görünümü ve nem dengesi sağlanması için çok önemlidir. Doğal arı ürünlerinden cilt bakımında faydalanılabilir. Arı sütü cilt bariyerinde nem dengesini sağlayabilecek bir bileşen iken arı zehri de cilt kırışıklıklarının dolgunlaşmasını destekler. Bilimsel çalışmalar propolisin de cilt hasarı, lekelenmeler ve kırışıklıklar üzerinde olumlu etkileri olduğunu doğrulamaktadır.” dedi.

Prof. Dr. Zekayi Kutlubay bilimsel çalışmalarla arı ürünlerinin cilt üzerindeki olumlu etkilerinden bahsediyor.

Kutlubay; “Doğal arı ürünlerinden yüzyıllardır yara, yanık gibi durumlarda faydalanılıyordu. Cilt bakımında da kullanılması çok değerli bir konu. Bilimsel çalışmalarda da bu değerli ürünlerin cilt üzerinde de faydaları olduğunu gösteriyor.” dedi. Arı sütü üzerine yapılan bir bilimsel çalışmadan bahseden Dermatolog; “Cildin epidermis tabakası bariyer fonksiyonu görür. Cildi zararlı mikroorganizmalara karşı korur, nem dengesinin sağlanmasında rol oynar. 2018 yılında Kyoto Üniversitesi’nde yürütülen çift kör randomize kontrollü bilimsel çalışmada, arı sütü desteğinin insan cildi üzerine etkisi incelenmiştir. Çalışmaya katılan 20 sağlıklı birey, 2 eşit gruba rastgele olarak dağıtılmıştır. İlk grup, kontrol grubudur. İkinci grup, deney grubu olup oral olarak 3 ay boyunca günlük 1 g arı sütü uygulaması almıştır. Çalışmanın sonucunda, arı sütü uygulaması alan grubun cildi incelendiğinde bariyer fonksiyonu gören epidermisin üst tabakasında (keratinli tabaka) hidrasyonun arttığı ve nem dengesinin sağlandığı görülmüştür.” dedi.

[Resim: anti-aging-1920560-final-v2-1920x560.jpg]
BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-aging krem ve serumlarını kullanan kişiler yorumlarını paylaştı.

Yüsra Hanım; “BEE’O Propolis doğal gıda destekleriyle güvendiğim ve önerdiğim bir marka. Katkı ve koruyucu içermeyen doğal ürünlerini severek tüketiyorduk. Yeni doğal cilt bakım formüllerinden olan BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-aging cilt bakım ürünleri ile yeni tanıştım. Bu ürünlerin kıvamı, uygulanışı ve cilt bakımına bayıldım. Arı zehri, arı sütü, ham bal ve propolis gibi arı ürünlerini bir arada sunan bu ürünleri mutlaka denemelisiniz.”

Sedef Hanım; “Günlük hayatta sık sık makyaj yapıyorum, cildim uzun süre zararlı kimyasallara maruz kalmış oluyor. Bu noktada doğal ürünlerle cildimi kırışıklıklara karşı beslemem gerekiyor. BEE’O Propolis’in arı zehri, arı sütü, doğal bitki özleri ve değerli vitaminler içeren anti-aging krem ve serumlarında bu bileşenlerin bir arada bulunması gerçekten harika. Yaklaşık bir aydır düzenli olarak kullandığım bu doğal ürünlerin yüz kırışıklıkları ve lekelerinde gerçekten etkili olduğunu gördüm. Üstelik dermatolojik olarak test edilen bu ürünlerin anti-aging etkisi de doğrulanmış.”

Funda Hanım; “BEE’O Propolis’in ürünlerini uzun yıllardır tüketiyordum. Cilt bakım ürünleri çıkardığı için ayrıca mutlu oldum. Doğal ve etkili bu ürünlere arı zehri içeren formüller de eklenmiş. Doğal arı ürünleri hem cildin onarımınıza destek oluyor hem de bakımını sağlıyor. Teşekkürler BEE’O.”

İrem Hanım; “BEE’O Propolis’in Anadolu propolis, arı sütü, ham bal, polen ve arı ekmeği gibi doğal gıda desteklerini severek tüketiyordum. Bu yeni krem ve serum formüllerini de çok beğendim. Uzun zamandır cilt bakımımda kimyasal madde içermeyen  doğal ve güvenilir bir markanın arayışındaydım. BEE’O’nun arı zehri, arı sütü, Anadolu propolisi, hyaluronik asit, doğal bitki özleri gibi cildi besleyen bileşenleri bir arada bulunduran bu ürünler kesinlikle denenmeli.”

burada daha çok temiz içerikli cilt bakımı ürünleri sürmek temiz ürünler ile beslenmek kadar önemli tonunda bir şey yazsın diyestisyen kadın alakasız kalmasın
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi