Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chromium Nasıl Kaldırılır?
Chromium bir virüs değildir. Chromium, açık kaynaklı bir web tarayıcısı projesidir. Chromium kendi içinde tamamen yasaldır, ancak genellikle kötü amaçlı amaçlar için kullanılır. Çoğu zaman reklam yazılımları ve istenmeyen programlar karşımıza çıkmaktadır. Potansiyel olarak istenmeyen programlara tipik bir örnek Segurazo Antivirusü'dür.
Zararlı olmayan virüs diye bir şey yoktur çünkü bunların tümü potansiyel olarak sisteminize zarar verebilir ve / veya en özel dosyalarınıza ve PC'de tuttuğunuz verilere erişebilir. Chromium Virus'u nasıl kaldıracağınızı öğrenmeniz ve bir şeylerin doğru çalışmadığını anladığınız anda bunu yapmanız çok önemlidir. Bu yüzden Chromium Virus'un bile tehlikeli olduğunu unutmayın.
Chromium Virüsünün Bilgisayarınızda Olduğunu İşaretler
Sizi bilgisayarınızdaki Chromium virüsüyle ilgili uyaracak bazı göstergeler vardır:
• Web tarayıcınızın varsayılan ana sayfası farklıdır.
• Arama portalı sayfası, "yeni sekme" seçildiğinde değiştirilir.
• Web tarama deneyiminiz alakasız arama sonuçlarıyla doludur.
• Reklamlarda artış var.
• PC yavaşlıyor ve yüksek CPU kullanımı var.
• Yüklü uygulamaları ve programları kullanmanız kısıtlanmıştır.
Bilgisayarınızdan Chromium nasıl kaldırılır. Bu işlemleri aşağıdan takip etmeniz önerilir. 
Virüs PC'nize inmişse ve onu bilgisayarınızdan bulup  ve kaldırmalısınız. Cihazınızı bulun ve talimatları izleyin.
Chromium'u Windows 7, Windows 8 veya Windows 10'dan kaldırın
Adım 1: “Başlat” a tıklayın (masaüstünün sol alt köşesindeki logo).
2. Adım: Bilgisayarınızdan "Denetim Masası" na girin. "Denetim Masası" 'nı bilgisayarınız da görmüyorsanız, arama çubuğunda arayın.
3. Adım: "Programlar ve Özellikler" i bulun.
Adım 4: "Programı kaldır" ı seçin ve Chromium'u yada yüklenmiş diğer şüpheli uygulamaları seçin ve (tarihe göre sıralayın).
Windows XP'den chromium kaldırma
Adım 1: Ekranın sol alt köşesindeki "Başlat" ı tıklayın.
2. Adım: "Ayarlar" ı seçin.
3. Adım: "Denetim Masası" nı tıklayın.
Adım 4: "Program Ekle veya Kaldır" ı seçin ve Chromium'u kaldırın.
Chromium virüsü bilgisayarınızın sistemine zarar vermese de, göz atmanızı etkileyebilir ve sizi daha aşırı virüsler için risk altına sokabilir. Bilgisayarınızın bu tehditlere karşı korunmasına yardımcı olmak için Panda Security's Free Antivirus'ü deneyin .
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi